שאלות ותשובות

מהן שיטות המשלוח הזמינות באתר?

ניתן לבחור באחת האפשרויות הבאות:
שליח עד הבית/עבודה – זמן אספקה עד 4 ימי עבודה| עלות: 38 ש”ח | בקנייה מעל 399 ש”ח המשלוח חינם!

משלוח בוקסיט – זמן אספקה עד 4 ימי עסקים- עלות של 15 ש”ח
איסוף מחנויות הרשת- זמן אספקה עד 4 ימי עסקים

אם לא הייתי בבית כשהשליח הגיע?

כאשר החבילה תצא לדרך, חברת השילוח תשלח אליכם הודעת SMS הכוללת אפשרות למעקב אחר ההזמנה. במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו/או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

האם ניתן לאסוף את המשלוח באחת מהחנויות?

ניתן לאסוף את החבילה שלך מאחת החנויות שלנו – בחינם! אם בחרתם בשיטה זו, החבילה תגיע לחנות הנבחרת בהתאם לזמני האספקה המצויינים בהזמנה. עם הגעת החבילה לחנות שנבחרה, תקבלו הודעת SMS המעדכנת על הגעת החבילה, בצירוף שעות פתיחת החנות., בעמוד הקופה, תופיע בפניכם רשימת החנויות המציעות איסוף עצמי ותוכלו לבחור את החנות הקרובה אליכם.

איך מתבצע משלוח לנקודת איסוף-בוקסיט?  

בסיום תהליך ההזמנה, באפשרותך לבחור באופציית משלוח של איסוף מאחת מנקודות החלוקה הממוקמות ברחבי הארץ. כשההזמנה שלך מגיעה לנקודת האיסוף, מקבלים הודעת סמס עם כל הפרטים הדרושים. יש לך מקסימום 14 יום לאסוף את החבילה, אחרת היא מוחזרת אלינו.

כיצד אוכל לדעת שההזמנה שלי התקבלה?

בסיום ההזמנה תועבר למסך אישור ההזמנה בו יופיע מספר ההזמנה שלך. בנוסף תישלח הודעת אי-מייל עם פרטי הזמנתך לכתובת שמסרת במעמד ההזמנה.

כיצד ניתן להחליף פריט שרכשתי באתר?

ניתן להחליף מוצרים שנרכשו באתר תוך 14 יום ממועד הרכישה באחת מחנויות בהצגת חשבונית הרכישה ובלבד שהמוצר תקין, נושא תווית מקורית ולא נעשה בו כל שימוש. החלפות יעשו בהתאם למחיר כפי שהוא מופיע בחשבונית הרכישה. במוצרים בלעדיים לאתר או שאינם מצויים במלאי החנות לא תתאפשר החלפה וניתן יהיה להחזירם תמורת החזר כספי

האם ניתן לקבל זיכוי כספי עבור פריט שרכשתי מהאתר?

ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו באתר ולקבל עבורם זיכוי כספי תוך 21 יום ממועד הרכישה באחת מחנויות  בהצגת חשבונית הרכישה ובלבד שהמוצר תקין, נושא תווית מקורית ולא נעשה בו כל שימוש. הזיכוי הכספי יעשה בהתאם למחיר כפי שהוא מופיע בחשבונית רכישה. הזיכוי הכספי יתקבל באמצעי התשלום שעמו בוצעה ההזמנה.

האם ניתן לרכוש כרטיס מתנה /Gift Card?

ניתן לרכוש כרטיס מתנה /Gift Card של באתר. לרכישה באתר יש ללחוץ על Gift Card בתחתית עמוד הבית בכדי להגיע לעמוד הרכישה. השובר הדיגיטלי ישלח במייל או בטלפון (לבחירתך) לפי פרטי מקבל המתנה אשר הזנת.